Dovolená se zážitky - Stará Novalja, ostrov PAG, Chorvatsko

Zveřejněno dne: 28.5.2021 

Chcete zažít fantastickou dovolenou, plnou odpočinku, koupání, zážitků, potápění, zábavy i dalšího sportovního vyžití? Pojeďte s námi k moři do Chorvatska. Vhodné pro celé rodiny, certifikované potápěče, suchozemské přátele, doprovod i děti.

Jedná se o pobyt v termínu od 17. 7. 2021 do 24. 7. 2021 (případně až do 31.7.2021) v překrásném prostředí v obci Stará Novalja na ostrově Pag, do destinace kam míří turisté, kteří preferují aktivní dovolenou s potápěním a klidným prostředím. Nabízíme vám zde vzrušující ponory v malebných lokalitách a k tomu kompletní potápěčský servis včetně ubytování v soukromí. Potápíme se kolem výběžku ostrova Pag – Lun, přilehlých ostrůvků a dalších zajímavých míst.

Potápět se budeme z lodi. Lokality jsou vhodné jak pro začátečníky (OWD), tak i pro zkušené AOWD potápěče.

Ostrov se rozprostírá podél masivu Velebit a od pevniny je oddělen dlouhým Velebitským kanálem. Z pevniny je dostupný trajektem z vesnice Prizna do přístavu Žigljen. Jinak je v jižní části ostrova také spojen s pevninou Pažským mostem.

V obci Stara Novalja najdete vše, co potřebujete k prožití příjemné dovolené. Obchůdky, restaurace, kavárny... Ubytování v apartmánových domech se nachází v areálu divecentra cca 50 m od pláže.