Dovolená se zážitky v Pakoštane, Chorvatsko

Zveřejněno dne: 28.2.2019 

Chcete zažít fantastickou dovolenou, plnou odpočinku, koupání, zážitků, potápění, zábavy i dalšího sportovního vyžití? Pojeďte s námi k moři do Chorvatska. Vhodné pro celé rodiny, certifikované potápěče, suchozemské přátele, doprovod i děti.

Jedná se o pobyt v termínu od 13. 7. 2019 do 20. 7. 2019 v překrásném prostředí v těsné blízkosti národních parků a přírodních rezervací v malebném zákoutí městečka Pakoštane umístěné téměř uprostřed mezi městy Zadar a Šibenik.

Potápět se budeme z lodi v okolí Národního parku Kornati a přírodní rezervace Telaščica. Lokality jsou vhodné jak pro začátečníky (OWD), tak i pro zkušené AOWD potápěče.

Okolí také nabízí výborné podmínky milovníkům cyklistiky. Rekreační stezka vede z Pakoštane do Biogradu na Moru po tzv. Makadamově cestě. Další, 38 kilomterů dlouhá cyklostezka vede okolo Vranského jezera. Nebo vás láká odpolední plavba na výletní lodi s koupáním v azurové zátoce a následným sledováním západu slunce s piknikem na břehu ostrova?

V Pakoštane se nachází několik písečno-oblázkových pláží, jak bezprostředně v centru, tak vzdálenější klidnější pláže v zátokách stíněných borovicemi. V obci najdete vše, co potřebujete k prožití příjemné dovolené. Obchody, restaurace, kavárny, lékárnu či poštu nebo čerpací stanici. Ubytování v apartmánových domech se nachází v areálu divecentra cca 50 m od oblázkové pláže.

Dokumenty ke stažení - Klikněte pravým tlačítkem a zvolte "Uložit odkaz jako..." (Save as):

Popis ...

Ubytování ...

Potápění ...

Ceníky ...

Tipy na výlet ...

Objednávka ...

Autor: GDS