Cestování za potápěním

Naše škola zprostředkovává pro své absolventy a jejich přátele i rodinné příslušníky jednodenní zájezdy, vícedenní pobyty i dovolené jednak v tuzemsku, ale i v zahraničí, u moře.

Sladká voda

Naše země bohužel nemá přímý přístup k moří, proto velká většina potápěčů nespoléhá jen na dny volna a dovolenou, kdy vyrazí na nějakou vzdálenější destinaci k moři. V průběhu roku se potápí na mnohem dostupějších lokalitách, v našich podmínkách jsou to hlavně zatopené lomy, pískovny, umělá jezera, štěrkoviště a pod. To znamená sladká voda.

Potápění u nás má své neopakovatelné kouzlo. Bývá prakticky vždy nižší viditelnost, než v mořích, ale my tvrdíme, že kdo dobře zvládne potápění v podmínkách našich lomů, (nižší viditelnost, orientace, psychika, řízení vyvážení) o to lépe se pak potápí v moři.


Slané moře

Potápění v moři přináší vždy velkou porci zážitků. Příjemná (vyšší) teplota vody, v drtivé většině mnohem lepší viditelnost, velká rozmanitost flory i fauny, atraktivní prostředí i mimo vodu... to vše je našimi účastníky zájezdů vyhledáváno.