Vyzkoušejte si přístrojové potápění v plaveckém bazénu

Láká vás doposud nepoznaný vodní svět a chcete zažít jedinečný pocit stavu beztíže, naprosté volnosti a úžasu z pobytu pod hladinou?

Vyzkoušejte si nezávazně potápění s přístrojem pod vedením profesionálního instruktora v naší škole potápění v komfortních podmínkách krytého bazénu v Olomouci. Prožijete s námi nezapomenutelný zážitek.

Instruktor vás seznámí se základními pravidly, zákonitostmi a riziky pobytu pod vodou. Ukáže vám jednotlivé části výstroje a vysvětlí, jak fungují. Zasvětí vás do základů znakové podvodní komunikace, způsobu používání výstroje a správné techniky přístrojového potápění. Poté se již vydáte na jedinečnou cestu pod hladinu. Instruktor se pod vodou věnuje každému účastníkovi individuálně. Vyčleňte si přibližně dvě a půl hodiny času, kdy se budeme společně věnovat potápění a všemu co s tím souvisí.

Podmínky:

  1. Dobrý zdravotní stav (na účastníkovi se vyžaduje vyplněný jednoduchý dotazník o zdravotní způsobilosti, obdrží jej před zahájením programu).
  2. Věk minimálně 10 let (u osob do věku 15 let doprovod odpovědného zástupce).
Cena zkušebního ponoru v bazéně:

  1. varianta KLASIK - 1490,- Kč
  2. varianta EXKLUSIVE - 1890,- Kč

Skupinové zvýhodněné ceny sdělíme na vyžádání.

Cena KLASIK zahrnuje zapůjčení potřebné výstroje k potápění, plnění láhve vzduchem, teoretický výklad, praktická cvičení ve vodě i vlastní ponor pod přímým dohledem instruktora.

Cena EXKLUSIVE zahrnuje navíc zcela individuální přístup k teoretické i praktické části programu, pořízení foto a videozáznamu z ponoru a plastovou certifikační kartu, která prokazuje účast na tomto programu.

Doprovod je možný a má vstup zdarma na tribunu u bazénu nebo za 50,- Kč/osobu vstup do bazénu na klasické plavání po dobu max. 1,5 hod. Pokud Vás potápění nadchne a Vy se rozhodnete do 2 měsíců pokračovat v základním kurzu "Potápěč otevřených vod" s mezinárodně platnou certifikací OWD, se celá zaplacená cena zkušebního ponoru odečítá z běžné ceny tohoto kurzu. Sraz je vždy nejméně 30 minut před začátkem u hlavního vchodu před pokladnou.

Rezervace termínů:

DATUM Jméno a Příjmení

 

 
   
   
   
   

Adresa bazénu: Plavecký stadion Olomouc, Legionářská 1090/11, GPS souřadnice: 49°35'56.11"N; 17°14'39.68"E