Vyberte si z mnoha nabízených kurzů potápění

Ponořte se s GARUDA diving school do světa ticha a poznejte krásy potápění! Pojďte se při jednom z mnoha kurzů potápění podívat pod hladinu na to, co jste dosud mohli sledovat jen v přírodopisných filmech v televizi! S našimi zkušenými instruktory potápění je absolvování kurzu potápění zábavné, snadné a bezpečné. Nepředháníme se v tom, kdo vám nabídne kurz za nižší cenu a za kratší čas, ale zakládáme si na tom, že každému studentovi se u nás dostane poctivá výuka s maximální snahou naučit vás všechny základy pro bezpečné a zábavné potápění.

V kurzech potápění se postupně od teorie, přes výcvik v bazénu a potom i v přírodních podmínkách naučíte spolehlivě používat nezbytnou potápěčskou výstroj společně se základními potápěčskými dovednostmi a získáte tak potápěčskou kvalifikaci v jednom z nejrenomovanějších a současně nejrozšířenějším systému na světě – PADI. Naši PADI instruktoři dělají potápění co nejvíce zajímavé a dobrodružné, při zachování nejvyšších standardů pro potápěčský trénink, bezpečí i zákaznický servis. Po kurzu potápění získáte mezinárodně uznávaný potápěčský průkaz.

Kurz potápění si z bohaté nabídky vyberete takový, jaký odpovídá vašim přáním a schopnostem. Absolvováním kurzu u nás nic nekončí, na akcích GARUDA diving vás pak budou při potápění doprovázet a i vám dále pomáhat naši zkušení členové, dle své volby se můžete účastnit dalšího vzdělávání pro pokročilé anebo využít náš autorizovaný servis techniky SCUBAPRO-UWATEC či plnění lahví.

  Základní kurzy:

 1. Zkušební ponor v bazénu - Intro diving
 2. Zkušební ponor v otevřené vodě - Discover Scuba Diving
 3. Potápěč otevřených vod - kvalifikace OWD
  Pokročilé kurzy a potápěčské specializace

 1. AOWD
 2. Hloubkové potápění - Deep Diver
 3. Potápění v noci - Night Diver
 4. Potápění s obohacenou směsí - Nitrox Diver (<40% O2)
 5. Potápění v suchém obleku
 6. Podvodní navigace
 7. Poskytování první pomoci - EFR Diver
 8. Rescue Diver, Master Diver, Peak Performance Diver, Project AWARE, Coral Reef Conservation...
  Profesionální dráha

 1. Divemaster
 2. Asistent instruktora
 3. Instruktor potápění OWDI